קורס מדריכי צלילה חופשית

קורס מדריכי צלילה חופשית של אפנה טוטאל מיועד למי שספורט הצלילה החופשית בליבו, ומי ים מלוחים זורמים בנימי נפשו. הקורס מיועד במיוחד למי שרוצה ללמד צלילה חופשית, ולהפיץ את הספורט ברחבי העולם בצורה בטוחה, ולא פחות חשוב, בדרך מתודית שהיא גם מהנה וגם יעילה.

קורס המדריכים מכיל סדנאות לימוד אינטנסיביות המיועדות לפתח את הידע, יכולות העברת המידע והלימוד ויכולות בניית אימון, הן לחניכים והן אימון אישי. 

כמו כן, בקורס נתרגל לימוד מעשי בים והעברת הקורסים לחניכים בקבוצות קטנות, תחת השגחה ופיקוח צמודים.

קורס המדריכים נמשך כ 4 שבועות, כאשר הדרישות המקדימות הן השתתפות בקורס מאסטרס של אפנאה טוטאל ואסיסטינג למדריך בקורס בסיסי ובקורס מתקדם.

החלק התאורטי של הקורס נמשך כשבועיים, ולאחריו על המדריך ללמד 2 קורסים בסיסיים ו2 קורסים מתקדמים בבית הספר לצלילה חופשית באילת Freedive Israel –  צלילה חופשית ישראל

מטרתנו בקורס המדריכים היא ליצור מדריכי צלילה חופשית בעלי ניסיון צלילה והדרכה גבוהים, ולספק להם את כל הידע והכלים הדרושים לאימון ולהדרכה, ולהצלחת הקריירה שלהם בתור מדריכי צלילה חופשית.

בצלילה חופשית ישראל – אילת – ניתן לכם את כל הכלים התיאורטיים ואת הניסיון הדרוש כדי שתוכלו לעבוד בתור מדריכי צלילה חופשית, בפרידייב ישראל, ובכל בית ספר לצלילה חופשית של אפנאה טוטאל מסביב לעולם, ואפילו ללמד עצמאית בכל מקום שתרצו.